Don't forget to make time for yourself today
فراموش نکن امروز برای خودت وقت بذاری !

بیشتر اوقات دنبال اینیم که دیگران رو راضی نگه داریم یا  که یه ملتی رو مجذوب خودمون کنیم و در عین حال به شکل زیبایی گند میزنیم. این یه حماقته :) آیا اون تغییر رو در زندگی هامون پیدا کردیم؟ آیا تاریخ تحول داریم؟ وقتی که به دنیا اومدیم اسممون رو پدر و مادرهامون انتخاب کردن؛ اما تا به حال به این فکر کردین این اسم رو روی یه کتابی یا توی تاریخ به هر قیمتی بنویسیم؟! تنها جایی که اسمامون مفت حک میشه سنگه قبرامونه :) واسه خودت زندگی کن و به برنامه هایی که داری فکر کن. زندگی داستانه. داستانت رو خوب بنویس :)) اگه خوب بنویسی عاشق خودتون میشی :)

پ.ن:بخوام‌ فارسی‌سخت‌بگم داره پدرم درمیاد!اما من اون انتقام رو می گیرم نه از کسی بلکه از خودم :)

درباره تصویر: کوکنهوف -در زبان هلندی به معنای حیاط آشپزخانه (Kitchen Court)- یا باغ اروپا بزرگترین باغ گل جهان که در نزدیکی شهر لیسه(Lisse- در جنوب آمستردام) در هلند واقع شده به عقیده بسیاری از بازدید کنندگان آن، زیباترین فضای سبز جهان است :) این باغ 32 هکتاری در طول سال حدود دو ماه (از 20مارس تا 20می) به روی بازدیدکنندگان باز می شود و میلیون ها لاله در آن به نمایش درمی آید. به اعتقاد اکثر گردشگران، هلند واقعی را می توان در کوکنهوف یافت. (منبع)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Karen نرم افزار کیمیا تریدر محتوای سئو شده صنايع دستي ايران دانسته ها و ندانسته ها اشعار مهدوی من Timothy