به نام خدا، برای خدا و رضای خدا.

دوستان سلام :) امیدوارم حالتون خیلی خیلی خوب باشه.

نمی‌دونم باید از کجا شروع کنم :) اول سخن عرض تبریک میگم به دانشجویان عزیز بلاد بیان به مناسبت روز دانشجو ^_^ داداش کوچیکه امروز برام متنی فرستاد که بخشیش به این شرحه: « شمع شدی شعله شدی سوختی/ خیر سرت هیچی نیاموختی :) » ( دمت گرم پسر :) . دوم شهادت حضرت فاطمه معصومه رو خدمت همگی دوستان و دوستداران اهل بیت تسلیت میگم :( . 

- این متن دارای خودشیفتگی یا خودستایی خاصی است برای انگیزه گرفتنم، بعدها که آن را خواهم خواند.

دیشب، تمام شب بارون می بارید. شنبه شبا تایم ثابت والیبال داریم. وقتی از سالن برمی گشتم شدت بارون به حدی بود که برفپاکن ماشین قادر نبود تا دید خوبی برام ایجاد کنه، چند لحظه ای ایستادم و مدام به صحبت‌های مامان فکر می‌کردم. مامان چند روز پیش پیشنهادی بهم داد که بهت زده شدم. ایشون گفتن:« نظرت درباره دختر داییت چیه؟! » من: «جان؟ 0_0 » و. حدود یه ساعت از نداشته هام و درسم برا مادر توضیح دادم. نع. قبول نکرد و هی تکرار می کرد «حالا بیشتر فکر کن». مادر من، من نمی تونم برق خوشحالی گوشه چشمت رو به ناراحتی تبدیل کنم اما تا وقتی جایگاه اجتماعیم رو درست نکنم، به هیچ وجه زیر بار این حرفا نمیرم. همراه زندگی من باید خاص باشه و شرایط من رو داشته باشه. زندگی من پر از تنش های مختلفه و خواهد بود، باید توانایی تحمل این تنش ها رو داشته باشه. دیروز به خودم میگفتم: اگر در جایگاهی که هستی بمونی دختر داییت از سرتم زیاده، اما من آدم این جایگاه نیستم. زمین خوردن های بیشتر ایستادن های شکوهمندتری داره. تا سال ۱۴۰۰ که تکلیف درس و خدمتم معلوم بشه دیگه به چنین موضوعاتی فکر نخواهم کرد. لحظه لحظه دیر خوابیدن هام و زود بیدار شدن هام فقط برای یک چیزه. موفقیت.

مادر، اون روزی که بهم درس می دادی تا رابطه ای نسازم یا اگر ساختم کسی رو مورد رنجش قرار ندم خوب ما رو شناخته بودی. من با مادرم خیلی راحتم اما انگار اون بیشتر راحته :) یه بار بهم می گفت: مانع ایجاد رابطه با جنس مخالف نمیشم اما این همیشه آویزون گوشت باشه که قبل اینکه بخوای چیزی بگی یا حرکتی انجام بدی، ببین اگر با خواهرت کسی چنین رفتار یا واکنشی رو داشت خوشت میومد؟ 

یگانه ملکه خونه ما آنچنان رفتار می‌کنه که هر روز بیشتر از دیروز عاشقش میشم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هوم استايل روزهای زندگی یک مسافر بلاگ همگانی نجات خودرو دیزل 2205 واحدی استودیو نمایندگی رسمی هایلوک در ایران ملک و مسکن تهران کاغذی دارم ذاتش سفید ولی سیاه از خاطره ها!!! ناتمام