توی این روزا فقط این جمله رو تکرار میکنم: همت کن پسر؛ غیرت کن.

دوستان بعد کلی مدت سلام و عرض ادب

اول) خوبم :)))  دوم) واقعا ببخشید که آنجور که شایسه است نتونستم بهتون سربزنم و بخونمتون. سعی کردم تا آنجایی که میتونم بخونم اما گاهی اوقات نشد. بازم ببخشید. ایام عزاداری رو تسلیت میگم و التماس دعا دارم.

توی این یه ماهی که گذشت گره های ریز زیادی توی ریسمان زندگیم افتاد اما روزای خوب زیادی هم داشتم :) اول خوباش رو بگم :)

1- هرچی که جلو تر میرم چیزی رو با ارزش تر از معرفت به خدا نمی بینم و وقتایی که بشدت فک میکنم خیلی تنهام؛ خدا رو در کنارم حس میکنم. خدا رو شکر برای این آرامش و حسه خوبی که دارم :)

2- همیشه یکی از رویاهام داشتن یه خواهر بود، حدود یه هفته ای میشه که خدا بهم یه خواهر معنوی عطا کرده و من رو از فرط شادی به اوج هیجان و دیوانگی خودم رسونده. حالا من یه داداش معنوی‌ام و به شدت نگران خواهر کوچیکه. نرگس کوچولو بهم میگه داداشی -ماجراش مفصله شاید روزی نوشتم-  ^_^ امیدوارم لطف خدا شامل فکرای توی ذهنم بشه تا بتونم کار بزرگی که در پیش دارم رو به نحو احسن به سرانجام برسونم.

3- 25ام شهریور مسابقاته :) چند جلسه ای هست که به زور مسکن دارم تمرین میکنم اما خدا رو شکر که خوب پیش اومدم. تو وزن کشی که بار آخر داشتیم استاد گفت: کمتر به خودت فشار بیار :) دو کیلو کمتر از وزن اعلام شده شدی :) حالا باید یعنی بخورم ^_^ اجازه یه ساندویچ بندری دونون رو گرفتم :)))

4- 5ام ماه زنگ زدم به هم میزی دوران دبیرستانم تا روز پزشک رو بهش تبریک بگم :) بهش میگم روزت مبارک. برگشته میگه: مگه امروز چه روزیه ؟ خدایی حیوونکی حق داره با 4 روز تاخیر بهش زنگ زدم. گفتم : دکی؛ پزشک بودنت مبارک :) برگشته بهم میگه: حاجی اگه به زور هزارتا ایشالا ماشالا ما دکتر جسم بشیم؛ تو دکتر روحی و دمتم گرم. خیلی شیک و مجلسی خداحافظی کردم و بسیار خر کیف از این گفت و گو در یه افقی محو شدم ^_^ منم دکترم؛ دکتر روح هههه :)

حالا بریم سراغ ناخوب ها :|

هرچی فکر کردم مگه میشه واسه من بد پیش بیاد :) تمام گره ها رو دونه دونه با دست باز میکنم؛ بادست نشد با دندون؛ اگر اونم نشه دیگه فقط مامانم، در باز کردن چنین گره هایی تبحر داره :)

+ دعا کنید زانوم زودتر خوب بشه؛ همونجور که گفتم به زور مسکنه که میتونم رو حالت گارد وایسم. شاید تصادف کوچیکی که داشتم واسه مغرور شدنم بوده. خدا همیشه حواسش هست.

+ آنقدر خودتون رو دوست داشته باشین که دوست داشتنی‌ترین شخص زندگیتون خودتون باشید :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

asacx اینجا که من ایستاده ام Sarah Inverter_drive_repair باقران tarfand13 pingomatic