تو باید هرچی رو که رویاشو داری انجام بدی، حتی زمانیکه ترسیدی!!

تایم هایی که نتونم تمرین کنم عجیب کلافه میشم. هفته پیش دوجلسه به خاطرات تعطیلات باشگاه تعطیل بود. هیچ وقت به اون اندازه از تعطیلات متنفر نشده بودم. زانوم یاری نمیکنه و عجیب درد دارم.

استاد اصرار داره تو 125 کیلو کشتی بگیرم، اما من دوست دارم لاغر بشم؛ من 86 کیلو رو میخوام؛ تازه به 114 رسیدم لعنتی. به جایی رسیدم که انگار هیشکی درکم نمیکنه. دوجلسه ای که باشگاه تعطیل بود، توی پارک نزدیک خونمون تمرین میکردم. سرما کار خودش رو کرد و درد زانوم تشدید شده. تایمهای باشگاه با مسکن و وقتایی که خونه هستم زانو بند و شال هزارتا چیز دیگه. از همه بدتر اینه که باید طوری رفتار کنم که همچی عالیه :) بابا یا مامان بدونن که دارم چیکار می کنم دهنم سرویسه.

دنیا من به هر قیمتی شده، روتو کم میکنم؛ اصلا پسر بابام نیستم دهنتو سرویس نکنم. به قول یاس "هی زندگی چی کار کردی با من؛ تو این رو بِم بگو تو نامردی یا من ؟"

این عشق - بهنام بانی - دریافت

پ.ن: هیچ وقت تو فصول سرد سال توی محوطه های باز تمرین نکنین :|

توضیح تصویر: این تصویر رو از کانال یه قهرمان برداشتم، قهرمانی که روزها برای بیشتر زندگی کردن جنگید. خانم دکتر روحت شاد :(

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gorjestann.parsablog.com jordyne7h8bih HomePage taKSOO دنیای از خوشمزه ها همینجوری Fajar خداحافظ بیان سلامتی